Zpět na hlavní stránku
  Propozice Přihlášky Startovní listina Bleskový turnaj Mezinárodní turnaj Ubytování Sponzoři
   
 
 
 
Datum a čas: 26. prosince 2003, 9:00-16:00
Místo: Školní jídelna VOŠS, Raisova ul.
Ředitel turnaje: Zdeněk Hejzlar
Pořadatelé: Petr Dusbaba, Otto Nývlt, Petr Cerha st. a další členové ŠO TJ Náchod
Hlavní rozhodčí: Vladimír Velecký
Další rozhodčí: Michal Cerha, Petr Cerha ml., Josef Pinkava, Jaroslav Šmíd
Ceny: finanční i věcné pro všechny finálové skupiny
Podrobnou zprávu  si můžete stáhnout zde (doc/zip - 279/24 kB).
 
 
 
Turnaj byl poprvé hrán současně jako krajský přebor s právem účasti pro hráče, registrované v oddílech Královéhradeckého krajského šachového svazu.
 
Pořadí:
1. Vacek Martin - přeborník kraje
2. Ringel Zbyněk
3. Roško Luboš
4. Velecký Viktor
5. Jecha Petr
 
Čtyři nejúspěšnější obdrželi diplomy a finanční ceny v hodnotě 400.-, 300.-, 200.- a 100.- Kč.
 
Na fotografii: vlevo Martin Vacek (Slavia Hradec Králové) a Jiří Bielavský, předseda KHŠS.
 
   
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
  Heinzel Olaf
Jirka Jiří
Přibyl Josef
Pačovský Jiří
Vacek Martin
Mironov Ilya
Ringel Zbyněk
Roško Luboš
Velecký Viktor
Soural Jan
Kleissl Helmut
Řehák Martin
Sploshnov Sergei
Nečada Martin
Jecha Petr
Bayern München
Stamp Náchod
Sokol Kolín
Infinity Pardubice
Slavia Hradec Králové
Minsk
TJ Náchod
Jiskra Jaroměř
TJ Hronov
TJ Pankrác
SK Weilheim
Sokol Vyšehrad
Minsk
DA Praha
Jiskra Jaroměř
GER




BLR




AUT

BLR
2359
2415
2355
2287
2267
2294
2197
2149
2144
2128
2311
2143
2384
2130
2006
11
10
9
8
8
8
7
6
6
5
5
5
5
5
3
½

½
½



½

½
½
½
½
 

Olaf Heinzel, vítěz turnaje

Stojící zleva: Velecký, Heinzel, Hejzlar, Přibyl, Bielavský
Sedící: Dusbaba, Nývlt

 
   
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
  Novotný Josef
Čechura Petr
Killar Marek
Štěpán Michal
Fajman Petr
Cerha Michal
Hradecký Ivo
Šmíd Jaroslav
Möller Kamil
Vašíček Petr
Daniel Jiří
Bielavský Jiří
Peroutka Ivo
Molendzki Tomasz
Slavík Libor
Spartak Rychnov n. K.
TJ Náchod
DDM Lokomotiva Trutnov
Slovan Broumov
DA Praha
TJ Náchod
Slovan Broumov
ŠK Lípa
Jiskra Jaroměř
TJ Náchod
Panda Rychnov n. K.
Ortex Hradec Králové
Slovan Broumov
Kudowa Zdroj
DDM Třebechovice p. O.














POL
2128
2128
1972
1991
2259
2077
1922
2046
1927
1806
2101
2057
1867
2000
1834
11
10
10
9
9
8
8
8
5
5
5
4
4
2
2

½

½

½
½

½
½

½
½
½
½
 

Kvalifikace: Bielavský - Přibylová

Mezinárodní mistr Josef Přibyl

 
   
 
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
  Gorecki Janusz
Cerha Petr st.
Slavík Jan
Mareš Ilja
Zástava Ladislav
Neubauer Vilém
Hyhlan Jaroslav
Nývlt Otto
Martinovský Miroslav
Burdilák Milan
Pražák Pavel
Jánský Pavel
Cerha Petr ml.
Jirka Přemek
Basaraba Ivan
Jiskra Česká Skalice
TJ Náchod
DDM Třebechovice p. O.
ŠK Lípa
TJ Náchod
HSM Trutnov
TJ Hronov
TJ Náchod
Jiskra Jaroměř
TJ Náchod
Sokol  Hradec Králové
Jiskra Česká Skalice
TJ Náchod
Stamp Náchod
TJ Hronov
 
1907
1759
1912
1830
1595
1857
1857
1898
1925
1722
1787
1790
1936
-
1360
11
10
10
9
9
8
8
7
6
6
5
5
4
4
 

½



½

½
½



½

½